Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom oraz spełniając Wasze prośby w zakładce GRAFIK znajdziecie nowe godziny oraz nowe zajęcia.

Jedną z naszych niepodzianek są zajęcia FAT BURNING, które prowadzi Trener Jola.
FAT BURNING znaczy „spalanie tłuszczu” – to energetyczne zajęcia i dobra metoda na zgrabną sylwetkę.
Brzuch, biodra, uda, pośladki to Twój problematyczny punkt? Ten aerobowy trening wzmocni układ oddechowy, poprawi Twoją koordynację ruchową i „dobierze” się do tych partii ciała, które chcesz ukryć.
Dobór ćwiczeń zależy od inwencji twórczej Naszej JOLI i od tego jak zdolną ma grupę:)
Będziemy na nich sotsować podstawowe kroki taneczne i elementy sportowe połączone w prosty układ choreograficzny do zapamiętania nawet dla opornych.
Fat burning jest mniej intensywny od aerobiku, ale przynosi lepsze korzyści – modeluje bowiem całą sylwetkę, przy minimalnym obciążeniu mięśni i stawów.
Nic więc Cię nie ogranicza. Od poniedziałku na stałe w grafiku Lady Gym.

Drugie nowe zajęcia to BPU, B-brzuch, P-pośladki, U-uda czyli zmasowany atak na dolne partie naszego ciała :)
Ćwiczenia z użyciem akcesoriów fitness tj. gumy,hantle,kettlebelle’s, duża liczba powtórzeń i duża intensywność.
Bez choreografii, ale z miłą dla ucha muzyką, która motywuje w najtrudniejszych momentach tego treningu :)

Do zobaczenia na treningach :)
Lady Gym Team

       

NOWE WPISY

 
KONKURS
UWAGA KONKURS!!! Do wygrania karnet FITNESS 9 WEJŚĆ. Co robimy? 1. Udostępniamy post Lady Gym na swojej tablicy. 2. W komentarzach musicie dokończyć zdanie ĆWCZĘ BO…… 3. Kto jeszcze nie polubił strony LADY GYM, daje LIKE BAWIMY SIĘ DO 24.07.2018 DO GODZ. 18.00 Czas start
OGŁOSZENIE
Informujemy, że w okresie wakacyjnym  LIPIEC – SIERPIEŃ siłownia w soboty będzie nieczynna. Zapraszamy od września. ZESPÓŁ LADY GYM TEAM
AKTYWNE 50+
Informujemy, że na zajęcia AKTYWNE 50+, które odbywają się w piątki o godz. 11.00 prowadzimy zapisy w klubie lub pod nr telefonu 793644793. Wszystkie chętne osoby prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc. Dziękujemy LADY GYM.
UWAGA ZMIANY W ROZKŁADZIE ZAJĘĆ
Od lipca 2018 w Lady Gym następują zmiany w grafiku zajęć. Nie redukujemy godzin jedynie zmieniamy dni ich prowadzenia. Zmiany dotyczą TRAMPOLIN ZASKOCZ FROMĄ i TRAMPKIDS. Prosimy o zapoznanie się z nowym grafikiem zajęć.
PIKNIK W OSOBNICY
Już jutro zapraszamy Was na Piknik do Osobnicy. Mnóstwo atrakcji i oczywiście LADY GYM  O godz.18.30 będziecie mogli zobaczyć pokaz połączenia rowerków spinningowych oraz trampolin fitness w wykonaniu Anety i Sylwii. Zabieramy więcej sprzętu, więc zachęcamy Was do wspólnej aktywności. Bądźcie z Nami    Jutro relacja na żywo NA FB.
OGŁOSZENIE
W dniu 31.05.2018 siłownia będzie nieczynna. Zapraszamy w piątek 01.06.2018

NOWE KOMENTARZE

 

  O NAS

   
  U nas reguły są proste – wstęp wzbroniony dla facetów!

  Lady Gym to miejsce gdzie możecie przeprowadzić profesjonalny trening, zrelaksować się poprzez aktywny wypoczynek lub po prostu przyjść napić się kawy i poplotkować ze znajomymi w miłej atmosferze przy niebanalnej muzyce.

  KONTAKT

   

  Poniedziałek - Piątek: 9.00 - 22.00
  Sobota: 14.00 - 17.00
  Niedziela: zamknięte

  Tel: (+48) 793 644 793
  Email: info@ladygym.pl
  Adres: 38-200 Jasło, ul. Towarowa 29