Zapraszam na kosmiczną podróż przy dźwiękach gongów, mis kryształowych i tybetańskich, dzwonków koshi i innych instrumentów terapeutycznych.

Technika pracy z dźwiękiem wywodzi się z Indii i Tybetu i stosowana była już 5000 lat temu. Nasze ciała zbudowane są w 70-80% z wody, która przenosi wibracje w głąb organizmu. Fale dźwiękowe przenikają do tkanek i komórek wprowadzając je w stan naturalnej równowagi -  homeostazy. Dzięki temu wszelkie napięcia zarówno fizyczne jaki i emocjonalne są likwidowane.
Korzyści płynące z udziału w sesji relaksacyjnej:
- uwolnienie od napięć i blokad,również energetycznych
- synchronizacja półkul mózgowych i przejście ze stanu beta (aktywności) do stanu alfa (między snem a czuwaniem) lub theta (głębokiej medytacji)
- pobudzenie naturalnych mechanizmów samo uzdrawiających organizmu
- zwiększenie witalności i odporności organizmu
- wzrost kreatywności
- złagodzenie napięcia psychicznego i fizycznego
- zmniejszenie stanów lękowych
- poprawa krążenia
- ustąpienie dolegliwości bólowych
Przeciwwskazania:
- epilepsja
- 1 i 3 trymestr ciąży
- krwotoki
- zakrzepica
- rozrusznik serca
- zażywanie leków psychotropowych
Na sesję proszę ciepło i wygodnie ubrać,zabrać ze sobą koc/śpiwór i poduszkę, oraz zadbać o odpowiednie nawodnienie organizmu przed relaksacją.
Joga powięziowa zwana jest najspokojniejszym treningiem świata. Podczas sesji powoli, łagodnie i bez wysiłku usuniemy napięcie z ciała. Praktyka pozwala na wzmocnienie i zwiększenie elastyczności tkanki łącznej tj. powięzi,stawów, więzadeł, a nawet kości.W przyjmowanych pozycjach (asanach) trwamy znacznie dłużej niż w tradycyjnej jodze.Dzięki temu siła oddziaływania przenosi się na łącznotkankowe elementy okołostawowe co pozwala na zwiększenie zakresu ruchu w stawach, oraz na poprawę ukrwienia, a przez to również odżywienia struktur stawowych. Długie pozostanie w jednej pozycji służy rozluźnieniu i zniesieniu „obronnego” napięcia jakim reaguje gwałtownie rozciągany mięsień, oraz uczy cierpliwości i uważności.
O mnie:
Małgorzata Rafalska – certyfikowana terapeutka w zakresie masażu dźwiękiem według metody Petera Hessa, uczestniczka szkoleń z wykorzystania gongów w relaksacji i terapii, aromaterapeutka, joginka i propagatorka świadomej pracy z ciałem. Zafascynowana Joga Nidrą.
TERMIN : 27.04.2019 godz. 15.00
Więcej info w Klubie 793644793relaksacja

       

NOWE WPISY

 
JOGA POWIĘZIOWA I KONCERT GONGÓW
Zapraszam na kosmiczną podróż przy dźwiękach gongów, mis kryształowych i tybetańskich, dzwonków koshi i innych instrumentów terapeutycznych. Technika pracy z dźwiękiem wywodzi się z Indii i Tybetu i stosowana była już 5000 lat temu. Nasze ciała zbudowane są w 70-80% z wody, która przenosi wibracje w głąb organizmu. Fale dźwiękowe przenikają do tkanek i komórek
WIOSENNE WYZWANIE- PŁASKI BRZUCH
Podejmij wyzwanie z Lady Gym. Zaczynamy już 02.04.2019. Zapisy w recepcji klubu lub pod nr tel 793644793.
DZIEŃ KOBIET W LADY GYM
W ten szczególny dzień mamy dla Was mnóstwo niespodzianek. Drobne upominki będą czekały na Was już przy recepcji. O godz. 11.00, 14.00, 17.00 i 20.30 losujemy nagrody. Każda z Was będzie mogła zakupić karnet w promocyjnych cenach – 10 i – 15% ( 9 wejść). Świętujemy na całego od godz. 8.00 Zapraszamy
JOGA DLA BIEGACZY
Zapraszamy na warsztat w pełni poświęcony biegaczom. Dowiecie się jak dzięki jodze unikać kontuzji, w jaki sposób przygotowywać organizm do biegania. Sprawdź, czego dowiesz się podczas zajęć: - Omówimy prawidłowe ustawienie ciała w czasie biegu. - Poznasz najczęstsze problemy towarzyszące bieganiu i dowiecie się jak ich unikać. - Poznasz ćwiczenia, które najlepiej przygotują ciało do

NOWE KOMENTARZE

 

  O NAS

   
  U nas reguły są proste – wstęp wzbroniony dla facetów!

  Lady Gym to miejsce gdzie możecie przeprowadzić profesjonalny trening, zrelaksować się poprzez aktywny wypoczynek lub po prostu przyjść napić się kawy i poplotkować ze znajomymi w miłej atmosferze przy niebanalnej muzyce.

  KONTAKT

   

  Poniedziałek - Piątek: 9.00 - 22.00
  Sobota: 14.00 - 17.00
  Niedziela: zamknięte

  Tel: (+48) 793 644 793
  Email: info@ladygym.pl
  Adres: 38-200 Jasło, ul. Towarowa 29