Zapraszam na kosmiczną podróż przy dźwiękach gongów, mis kryształowych i tybetańskich, dzwonków koshi i innych instrumentów terapeutycznych.

Technika pracy z dźwiękiem wywodzi się z Indii i Tybetu i stosowana była już 5000 lat temu. Nasze ciała zbudowane są w 70-80% z wody, która przenosi wibracje w głąb organizmu. Fale dźwiękowe przenikają do tkanek i komórek wprowadzając je w stan naturalnej równowagi -  homeostazy. Dzięki temu wszelkie napięcia zarówno fizyczne jaki i emocjonalne są likwidowane.
Korzyści płynące z udziału w sesji relaksacyjnej:
- uwolnienie od napięć i blokad,również energetycznych
- synchronizacja półkul mózgowych i przejście ze stanu beta (aktywności) do stanu alfa (między snem a czuwaniem) lub theta (głębokiej medytacji)
- pobudzenie naturalnych mechanizmów samo uzdrawiających organizmu
- zwiększenie witalności i odporności organizmu
- wzrost kreatywności
- złagodzenie napięcia psychicznego i fizycznego
- zmniejszenie stanów lękowych
- poprawa krążenia
- ustąpienie dolegliwości bólowych
Przeciwwskazania:
- epilepsja
- 1 i 3 trymestr ciąży
- krwotoki
- zakrzepica
- rozrusznik serca
- zażywanie leków psychotropowych
Na sesję proszę ciepło i wygodnie ubrać,zabrać ze sobą koc/śpiwór i poduszkę, oraz zadbać o odpowiednie nawodnienie organizmu przed relaksacją.
Joga powięziowa zwana jest najspokojniejszym treningiem świata. Podczas sesji powoli, łagodnie i bez wysiłku usuniemy napięcie z ciała. Praktyka pozwala na wzmocnienie i zwiększenie elastyczności tkanki łącznej tj. powięzi,stawów, więzadeł, a nawet kości.W przyjmowanych pozycjach (asanach) trwamy znacznie dłużej niż w tradycyjnej jodze.Dzięki temu siła oddziaływania przenosi się na łącznotkankowe elementy okołostawowe co pozwala na zwiększenie zakresu ruchu w stawach, oraz na poprawę ukrwienia, a przez to również odżywienia struktur stawowych. Długie pozostanie w jednej pozycji służy rozluźnieniu i zniesieniu „obronnego” napięcia jakim reaguje gwałtownie rozciągany mięsień, oraz uczy cierpliwości i uważności.
O mnie:
Małgorzata Rafalska – certyfikowana terapeutka w zakresie masażu dźwiękiem według metody Petera Hessa, uczestniczka szkoleń z wykorzystania gongów w relaksacji i terapii, aromaterapeutka, joginka i propagatorka świadomej pracy z ciałem. Zafascynowana Joga Nidrą.
TERMIN : 27.04.2019 godz. 15.00
Więcej info w Klubie 793644793relaksacja

       

NOWE WPISY

 
BIEG DLA KUBY
 „Jasielscy sportowcy Biegają dla Kuby”, pod takim hasłem wczoraj odbył się charytatywny bieg, z którego dochód przekazano na leczenie KUBY PROCANINA. W biegu uczestniczyło 80 osób byli to zawodnicy zrzeszających się w jasielskich klubach sportowych jak również znajomi i przyjaciele Kuby, którzy chcieli go wspomóc. Organizatorami imprezy byli Klub Sportowy SPEED Jasło, MKS „MOSiR” Jasło,
SPOTKANIE Z EKSPERTEM
UWAGA UWAGA UWAGA !!!! Jeśli jesteś miłośniczką piękna to zapraszamy na spotkanie z ekspertem kolagenowym w godzinach od 18.00 – 21.00 dnia 12.06 (Środa) Będziesz mogła zasięgnąć rad; - jak zachować swoje piękno na długie lata - jak zniwelować niedoskonałości skórne - jak dbać o skórę twarzy i ciała Dodatkowo 3 osoby otrzymają voucher na
KONKURS LADY GYM
UWAGA UWAGA UWAGA Ogłaszamy mały konkursik. Chcesz wziąć udział i zgarnąć karnet OPEN LADY dla siebie i dla znajomej, którą oznaczysz w poście Zapraszamy do zabawy. Co trzeba zrobić Polub naszą stronę na fb( jeśli jeszcze jej nie lubisz) Udostępnij post i oznacz w komentarzu jedną osobę, którą chciałabyś zabrać do LADY GYM aby rozpoczęła
OGŁOSZENIE
INFORMUJEMY, ŻE W DNIU 01.06.2019 SIŁOWNIA BĘDZIE CZYNNA W GODZ 9.00- 15.00 ZAPASZAMY SERDECZNIE POZDRAWIAMY LADY GYM TEAM
JOGA KRĘGOSŁUPA
Zapraszamy na kolejne warsztaty poświęcone w całości Twojemu kręgosłupowi. Na zajęciach ustalimy zakres pracy, poznamy lepiej wady postawy i schorzenia oraz nauczymy się nad nimi pracować. Warsztaty są dedykowane zarówno osobom, które już odczuwają bóle pleców, jak i tym, które chcą zapobiegać dolegliwościom w tym obszarze. Zajęcia odbywać się będą w dwóch blokach po 2,5h.
MAJÓWKOWA PROMOCJA
W dniu 02.05.2019 zapraszamy Was na majówkową promocję w Lady Gym. W tym dniu można zakupić karnety ze zniżką – 10%, i – 15% Zapraszamy

NOWE KOMENTARZE

 

  O NAS

   
  U nas reguły są proste – wstęp wzbroniony dla facetów!

  Lady Gym to miejsce gdzie możecie przeprowadzić profesjonalny trening, zrelaksować się poprzez aktywny wypoczynek lub po prostu przyjść napić się kawy i poplotkować ze znajomymi w miłej atmosferze przy niebanalnej muzyce.

  KONTAKT

   

  Poniedziałek - Piątek: 9.00 - 22.00
  Sobota: 14.00 - 17.00
  Niedziela: zamknięte

  Tel: (+48) 793 644 793
  Email: info@ladygym.pl
  Adres: 38-200 Jasło, ul. Towarowa 29